Sepetim ( 0 )
Kategoriler

GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

GARANTİ KOŞULLARI :

HER TÜRLÜ SATIN ALDIGINIZ ÜRÜNÜ SATILIR ÖZELLİĞİNİ BOZMADAN - TAKIP KULLANMADAN - DENEMEDEN - AMBALAJINI - ETİKETİNİ BOZMADAN KARGO ÜCRETİNİ ÖDEYEREK İADE EDEBİLİRSİNİZ. 

BİZİM TARAFIMIZ DAN YANLIŞ ĞÖNDERİLMİŞ İŞE KARGO ÜCRETİ BİZE AİTTİR.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Tüm ürünler aksi belirtilmediği sürece, üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizay / kutu veya ambalajının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


ÜRÜN İADE KOŞULLARI :

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren

En geç 7 saat  içerisinde destek sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu işlemleri takiben, kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen üründeki hata müşteri kullanımından kaynaklı ise veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değişim şartları olarak,

4077 sayılı Tüketicinin  Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

İnternet Satış sistemi üzerinden ürün alıyorsunuz :

Siparişinizi Kargo görevlisi önünde kontrol edip teslim alınız !!!!!

 

TAKILAN - DENENEN - SATILIR ÖZELLİĞİ BOZULAN VE HABER VERMEDEN GÖNDERİLEN ÜRÜNLER İADE ALINMAZ..

İade GELEN ürünler ya Satılmak için Rafa Konur... Yada çöpe ATILIR.. BİLĞİNİZE

ELEKTRONİK ÜRÜNLERDE İADE VE GARANTİ YOKTUR.

AMPÜL - BUJİ - CDI BEYİN - KONJEKTÖR GİBİ

FİRMAMIZ  KALİTE VE FİYATLARIYLA  KENDİNİ  KANITLAMIŞ ,PİYASAYA HAKİM İTALATCI FİRMALAR İLE ÇALIŞMAKTADIR. .

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

 

 

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat SAATİNDEN itibaren en geç 7 SAAT içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır

İade GELEN ürünler ya Satılmak için Rafa Konur... Yada çöpe ATILIR.. BİLĞİNİZ